Evrokup 1. kolo: Mandić postigla 11 poena, Čađo postigla 10 poena, poraz Sepsija uz 5 poena Miljković, Stanaćev blizu dabl dabla

Ostale utakmice prvom kola Evrokupa odigrane su 14. oktobra. Naše košarkašice postigle su polovične rezultate.

Sanja Mandić je za 21 minut postigla 11 poena, uz dva skoka, četiri asistencije i šest izgubljenih lopti u porazu Kelterna od London lajonsa 81:78.

STATISTIKA

Ekipa BC Polkovicea savladala je Panatenaikos rezultatom 67:64. Saša Čađo je za 21. minut na parketu postigla 10 poena i imala 4 skoka.

STATISTIKA

Maja Miljković i ekipa Sepsija poraženi su na gostujućem terenu protiv Prometea u Ukrajini rezultatom 86:64. Srpska reprezentativka je igrala 30 minuta, postigla 5 poena imala 4 skoka i 5 asistencija.

STATISTIKA

Ekipa Lublina naše Aleksandre Stanaćev je savladala Investinthewest ubedljivo, 79:59. Aleksandra Stanaćev je za 30 minuta postigla 11 poena, dodala 2 skoka i 8 asistencija.

STATISTIKA

Maja Šćekić je u porazu ekipe Horizonta od Mersina 78:55 igrala 9 minuta, bez poena. Imala je 1 skok i 3 asistencije.

STATISTIKA

Ivana Katanić je u porazu njene ekipe od Valensije 67:59 igrala 34 minuta i zabeležila 8 poena, 4 skoka i 4 asistencije.