Sastavi ekipa učesnica Evropskog prvenstva

Na predstojećem Evropskom prvenstvu igraće 16 ekipa.

Pogledajte u kojim sastavima će nastupiti sve ekipe.

Grupa A

Ukrajina
Arina Bilotserkivska, Vita Horobets, Alina Iagupova, Viktoriya Kondus, Olesia Malashenko, Liudmyla Naumenko, Anna Olkhovyk, Oleksandra Radulović, Taisiia Udodenko, Miriam Uro-Nile, Olga Yatskovets, Vladyslava Voloshyna.

Velika Britanija
Mollie Campbell, Stefanie Collins, Temi Fagbenle, Cheridene Green, Chantelle Handy, Georgia Jones, Johannah Leedham-Warner, Janice Monakana, Karlie Samuelson, Hannah Shaw, Eilidh Simpson, Rachael Vanderwal.

Letonija
Aija Brumermane, Elina Dikaioulaku, Laura Ikstena, Ilze Jakobsone, Kate Kreslina, Zenta Melnika, Karline Pilabere, Ieva Pulvere, Luize Septe, Digna Strautmane, Paula Strautmane, Kristine Vitola.

Španija
Tamara Abalde, Queralt Casas, Anna Cruz, Silvia Dominguez, Laura Gil, Astou Ndour, Laura Nicholls, Cristina Ouvina, Laia Palau, Maria Pina, Andrea Vilaro, Marta Xargay.

Grupa B


Švedska
Farhiya Abdi, Binta Drammeh, Elin Eldebrink, Frida Eldebrink, Louice Halvarsson, Danielle Hamilton-Carter, Kalis Loyd, Klara Lundquist, Regan Magarity, Ellen Nystrom, Josefin Vesterberg, Amanda Zahui.

Francuska
Valeriane Ayayi, Marieme Badiane, Ornella Bankole, Alexia Chartereau, Sara Chevaugeon, Olivia Epoupa, Marine Fauthoux, Sandrine Gruda, Bria Hartley, Marine Johannes, Endy Miyem, Iliana Rupert.

Češka
Beata Adamcova, Lenka Bartakova, Renata Brezinova, Karolina Elhotova, Katerina Elhotova, Romana Hejdova, Tereza Krakovicova, Renata Pudlakova, Kamila Stepanova, Klara Vojtikova, Veronika Vorackova, Tereza Vyoralova.

Crna Gora
Snežana Aleksić, Milena Jakšić, Glory Johnson, Milica Jovanović, Bojana Kovačević, Violeta Lazarević, Irena Matović, Božica Mujović, Jovana Pašić, Nataša Popović, Jelena Vučetić, Dragana Živković.

Grupa C


Mađarska
Debora Dubei, Bernadett Hatar, Dora Horti, Bernadett Horvath, Virag Kiss, Reka Lelik, Petra Pusztai, Krisztina Raksanyi, Agnes Studer, Yvonne Turner, Zsofia Varga, Dorina Zele.

Turska
Isil Alben, Pelin Bilgic, Bahar Caglar, Olcay Cakir Turgut, Tugce Canitez, Ayse Cora, Cansu Koksal, Inci Guclu, Tilbe Senyurek, Kiah Stokes, Esra Ural Topuz, Asena Yalcin.

Italija
Olbis Futo Andre, Sabrina Cinili, Martina Crippa, Lorela Cubaj, Valeria De Pretto, Caterina Dotto, Francesca Dotto, Elisa Ercoli, Elisa Penna, Nicole Romeo, Giorgia Sottana, Cecilia Zandalsini.

Slovenija
Nika Barič, Merisa Dautović, Shante Evans, Zala Friškovec, Teja Goršić, Tina Jakovina, Aleksandra Krošelj, Eva Lisec, Teja Oblak, Annamaria Prezelj, Eva Rupnik, Marusa Seničar.

Grupa D


Belorusija
Aryna Masko, Anastasiya Verameyenka, Volha Ziuzkova, Yelena Leuchanka, Tatsiana Likhtarovich, Maryia Papova, Hanna Brych, Yuliya Rytsikava, Katsiaryna Snytsina, Alexandria Bentley, Viktoriya Hasper, Yanina Inkina.

Rusija
Elena Beglova, Evgeniia Beliakova, Ekaterina Fedorenkova, Iuliia Gladkova, Anna Leshkovtseva, Kseniia Levchenko, Anastasia Logunova, Zhosselina Maiga, Raisa Musina, Anastasia Shilova, Natalia Vieru, Maria Vadeeva.

Belgija
Julie Allemand, Marjorie Carpreaux, Antonia Delaere, Kyara Linskens, Serena-Lynn Geldof, Emma Meesseman, Kim Mestdagh, Hanne Mestdagh, Heleen Nauwelaers, Jana Raman, Julie Vanloo, Ann Wauters.