Raspored Druge ženske košarkaške lige Srbije za sezonu 2018/2019

Jedinstvena Druga ženska košarkaška liga Srbije u sezoni 2018/2019 brojaće devet klubova.

Žrebom koji je obavljen u Košarkaškom savezu Srbije odrešeni su takmičarski brojevi.

1. Radnički Beograd
2. Radnički 2016 Kragujevac
3. –
4. Srbobran
5. Vršac d.o.o.
6. Duga Šabac
7. Karaburma Beograd
8. Proleter 023 Zrenjanin
9. Radnički Kg Kragujevac
10. Ljubovija

 

Raspored

1. kolo 13.10.2018
Radnički Bg – Ljubovija
Radnički 2016 – Radnički Kg
Srbobran – Karaburma
Vršac – Duga
Slobodan: Proleter 023

2. kolo 20.10.2018
Ljubovija – Duga
Karaburma – Vršac
Proleter 023 – Srbobran
Radnički Bg – Radnički 2016
Slobodan: Radnički Kg

3. kolo 27.10.2018
Radnički 2016 – Ljubovija
Srbobran – Radnički Kg
Vršac – Proleter 023
Duga – Karaburma
Slobodan: Radnički Bg

4. kolo 3.11.2018
Ljubovija – Karaburma
Proleter 023 – Duga
Radnički Kg – Vršac
Radnički Bg – Srbobran
Slobodan: Radnički 2016

5. kolo 10.11.2018
Srbobran – Radnički 2016
Vršac – Radnički Bg
Duga – Radnički Kg
Karaburma – Proleter 023
Slobodan: Ljubovija

6. kolo 17.11.2018
Ljubovija – Proleter 023
Radnički Kg – Karaburma
Radnički Bg – Duga
Radnički 2016 – Vršac
Slobodan: Srbobran

7. kolo 24.11.201
Srbobran – Ljubovija
Duga – Radnički 2016
Karaburma – Radnički Bg
Proleter 023 – Radnički Kg
Slobodan: Vršac

8. kolo 1.12.2018
Ljubovija – Radnički Kg
Radnički Bg – Proleter 023
Radnički 2016 – Karaburma
Srbobran – Vršac
Slobodan: Duga

9. kolo 8.12.2018
Vršac – Ljubovija
Duga – Srbobran
Proleter 023 – Radnički 2016
Radnički Kg – Radnički Bg
Slobodan: Karaburma

10. kolo 15.12.2018
Ljubovija – Radnički Bg
Radnički Kg – Radnički 2016
Karaburma – Srbobran
Duga – Vršac
Slobodan: Proleter 023

11. kolo 22.12.2018
Duga – Ljubovija
Vršac – Karaburma
Srbobran – Proleter 023
Radnički 2016 – Radnički Bg
Slobodan: Radnički Kg

12. kolo 29.12.2018
Ljuboja – Radnički 2016
Radnički Kg – Srbobran
Proleter 023 – Vršac
Karaburma – Duga
Slobodan: Radnički Bg

13. kolo 5.1.2019
Karaburma – Ljubovija
Duga – Proleter 023
Vršac – Radnički Kg
Srbobran – Radnički Bg
Slobodan: Radnički 2016

14. kolo 12.1.2019
Radnički 2016 – Srbobran
Radnički Bg – Vršac
Radnički Kg – Duga
Proleter 023 – Karaburma
Slobodan: Ljubovija

15. kolo 19.1.2019
Proleter 023 – Ljubovija
Karaburma – Radnički Kg
Duga – Radnički Bg
Vršac – Radnički 2016
Slobodan: Srbobran

16. kolo 26.1.2019
Ljubovija – Srbobran
Radnički 2016 – Duga
Radnički Bg – Karaburma
Radnički Kg – Proleter 023
Slobodan: Vršac

17. kolo 2.2.2019
Radnički Kg – Ljubovija
Proleter 023 – Radnički Bg
Karaburma – Radnički 2016
Vršac – Srbobran
Slobodan: Duga

18. kolo 7.2.2019
Ljubovija – Vršac
Srbobran – Duga
Radnički 2016 – Proleter 023
Radnički Bg – Radnički Kg
Slobodan: Karaburma