Razvojno trenažni centar Karataš 2018. za 2004. i 2005. godište

Razvojno trenažni centar – RTC Karataš 2018. za devojčice 2004. i 2005. godište održaće se od 14. do 24. juna 2018. godine.

Učesnice će biti smeštene u sportskom kampu Karataš, Zavoda za sport i medicinu sporta Republike Srbije.

Spisak igračica 2004. godište za RTC

1. Miljanić Ivona – Art basket

2. Vasiljević Sara – Crvena zvezda

3. Ulemek Anđela – Crvena zvezda

4. Cicvarić Anđelija – Art basket

5. Zečević Dunja – Div basket

6. Radovanov Vanja – Girl basket

7. Puzić Vera – Crvena zvezda

8. Matić Simona – Crvena zvezda

9. Kukić Neda – Girl basket

10. Spasovski Jovana – Kneževac Kijevo

11. Ćaćić Miljana – Ras

12. Miškić Bojana – Stara Pazova

13. Marojević Anđela – Vrbas

14. Milinković Savić Jana – ŽKA Novi Sad

15. Prcović Aleksandra – ŽKA Novi Sad

16. Talijan Bojana – Stara Pazova

17. Vignjević Dejana – Vrbas

18. Babajić Jelena – ŽKA Novi Sad

19. Lazarević Srna – Foka Kragujevac

20. Stanković Andrea – Vlasenica

21. Đukić Anja – Paraćin

22. Miljković Tijana – Paraćin

23. Vasiljević Valentina – Ljubovija

24. Arsović Dijana – Ivanjica

25. Nikolić Mara – Radnički KG

26. Trailović Milena – Hajduk Veljko Negotin

27. Ignjatović Jovana – Gimnazijalac Pirot

28. Milojević Anastasija – Aktavis Leskovac

29. Ivanović Tamara – Student Niš

30. Romčević Tamara – Ras

31. Kljajević Višnja – Radivoj Korać

Spisak igračica 2005. godište za RTC

1. Avlijaš Marija – Crvena zvezda

2. Lazarević Milica – Partizan 1953

3. Dacić Tara – Crvena zvezda

4. Milovanović Sara – Crvena zvezda

5. Obradović Milica – Girl basket

6. Šaran Teodora – Agros basket

7. Vuletić Zoja – Art basket

8. Terzić Mila – Proleter 023

9. Ivanović Teodora – Srem basket Pećinci

10. Nestorov Darija – Proleter 023

11. Božičić Divna – Vrbas

12. David Tamara – Kovin

13. Mitrašinović Anja – Vršac

14. Šuković Marta – Girl basket

15. Selaković Milica – Čelarevo

16. Vlahović Anđela – ŽKA Novi Sad

17. Marković Anja – Spartak Subotica

18. Zirić Jordanka – Kraljevo

19. Cvijović Sofija – Mileševka Prijepolje

20. Jevtović Jovana – Ivanjica

21. Filimonović Sonja – Radnički KG

22. Mandić Jovana – Mileševka Prijepolje

23. Arsić Jovana – Plej of Užice

24. Mitrović Milica – Vlasenica

25. Pavlović Ivana – Vlasenica

26. Lazarević Jelena – Rtanj Boljevac

27. Teodora Trkulja – Hajduk Veljko Negotin

28. Ignjatović Bratislava – Gimnazijalac Pirot

29. Janošević Elena – Bor

30. Perić Ivona – Aktavis Leskovac

Treneri devojčica 2004. i 2005. godište na RTC Karataš biće Zoran Tir, Dragan Ratković, Željko Vasiljević, Dejan Mudreša, Dragana Kontić, Marjan Stojanac, Nenad Milovanović, Nataša Anđelić, Milica Janković i Vladica Ranđelov.